Upozornění

Vážení elektro – cyklisté v roce 2024, jaro se blíží a náš hotel má pro cyklisty na elektrokole tuto zprávu. Z bezpečnostních důvodů (zahoření baterie, nabíjení – vypálení rozvodů) nemůžeme ubytovat klienty s elektrokolem. Naše prostory neumožňují bezpečné uložení a nabíjení elektrokol.

Je nám to líto, ale musíme především ochránit ubytované klienty a majetek nám svěřený do správy.

Děkuji za pochopení celé situace.

Hotel Romania

Hotel Romania je situován v centru města Karlovy Vary s výbornou dostupností do obchodní a lázeňské zóny (3 min). Hotel Romania nabízí svým klientům ubytování ve 31 pokojích. Všechny pobyty jsou se snídaní. Ostatní stravování mají naši hosté s 10% slevou (plný oběd, plná večeře).

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, bezplatným připojením na Wi-Fi, chladničkou, bezplatným trezorem a samostatným soc. zařízením (koupelna a WC). V kategorii Comfort, třílůžkových a podkrovních pokojích je bezplatně klimatizace a ve většině pokojů bidetová sprška. V hotelu se nachází restaurace, která nabízí kvalitní jídla české a mezinárodní kuchyně. Pro hotelové hosty sleva 10% na menu. Otevřeno od 11:00-22:00 hod. Hotelové snídaně od 7:30 do 10:00 hod.

Hosté mají možnost parkování se slevou v krytých garážích Hotelu Thermal, který je vzdálený cca 200 metrů. Voucher zakoupíte v recepci hotelu Romania(500Kč/24 hod) Parkování není nutné rezervovat předem. Případně můžete využít další možnosti parkování ve městě  za 650,-Kč/24.hod. u Dolního vlakového nádraží na tomto odkazu.

Pro všechny hotelové hosty platí sleva 20% do Alžbětiných lázní, které poskytují rozsáhlou nabídku léčebných procedur, rozpisu pitné kúry, wellness a plaveckého bazénu se saunami. Informace poskytneme také při příjezdu na recepci hotelu.

Partneři:

Golf Club Sokolov

Hotel Romania v Karlových Varech hodnocení