Zjistit dostupnost

Vážení klienti, z důvodu vládního nařízení Covid -19 musíme do 12.4.2021 hotel uzavřít. Věříme, že se brzy uvidíme. 

..Hotel Romania

Hotel Romania je situován v centru města Karlovy Vary s výbornou dostupností do obchodní a lázeňské zóny (3 min). Hotel Romania nabízí svým klientům ubytování ve 32 pokojích. Všechny pobyty jsou se snídaní. Ostatní stravování mají naši hosté s 10% slevou (plný oběd, plná večeře).

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, bezplatným připojením na Wi-Fi, chladničkou, telefonem, bezplatným trezorem a samostatným soc. zařízením (koupelna a WC). V kategorii Comfort, třílůžkových a podkrovních pokojích je bezplatně klimatizace a ve většině pokojů bidetová sprška. V hotelu se nachází restaurace, která nabízí kvalitní jídla české a mezinárodní kuchyně. Pro hotelové hosty sleva 10% na menu. Otevřeno od 11:00-22:00 hod. Hotelové snídaně od 7:30 do 10:00 hod.

Hosté mají možnost parkování se slevou v krytých garážích Hotelu Thermal, který je vzdálený cca 200 metrů. Voucher zakoupíte v recepci hotelu Romania. Parkování není nutné rezervovat předem. Případně můžete využít další možnosti pakování ve městě např. u Dolního vlakového nádraží na tomto odkazu.

Pro všechny hotelové hosty platí sleva 20% do Alžbětiných lázní, které poskytují rozsáhlou nabídku léčebných procedur, rozpisu pitné kúry, wellness a plaveckého bazénu se saunami. Informace poskytneme také při příjezdu na recepci hotelu.

Partner:

Hotel Romania v Karlových Varech hodnocení